خرید ملزومات نوزاد و کودک
خرید سیسمونی

در دوران بارداری چه مطالبی را بدانیم

در این قسمت برای هر چه بهتر و سالم‌تر سپری شدن بارداری شما برنامه‌ریزی می‌کنیم. مواردی که شاید دانستن آن‌ها برای شما تازگی داشته باشد و با در نظر گرفتن آن‌ها روند طی کردن بارداری ساده‌تر گردد.

پزشک

پزشک بارداری

اگر با برنامه‌ریزی پیش می‌روید و تصمیم گرفته اید که بچه‌دار شوید، بهتر است برای نخستین گام به یک پزشک متخصص مراجعه کنید تا یک بررسی کامل شوید.

لباس های مادر در بارداری

لباس بارداری

با وجود گذرا بودن دوران بارداری، در این مدت مادر از نظر روحی و جسمی نیاز به توجه زیادی دارد. در این دوران با پوشیدن لباس های بارداری مخصوص، از شکم و کمرتان محافظت کنید و روحیه خود را تقویت کنید.

برای مشاهده و خرید آنلاین این محصول کلیک کنید

کرم ضد ترک پوست در بارداری

کرم پوست

ترک های پوست ناشی از بارداری مشکل رایج اکثر بانوان در این دوران است. دلایل زیادی برای ایجاد این ترک ها وجود دارد . محصولات آرایش بهداشتی زیادی از قبیل انواع کرم ها وجود دارد که جهت رفع ترک های بوجود آمده بسیار موثر است . 

برای مشاهده و خرید آنلاین این محصول کلیک کنید

بالشت بارداری

بالشت بارداری

در دوران بارداری تغییرات فیزیولوژیکی در بدن مادران باردار بوجود می‌آید. بالشت‌های بارداری با طراحی منحصر به فرد و بالاترین کیفیت، از دردهای دوران بارداری کاسته و خوابی راحت برای مادران باردار به ارمغان می‌آورد. 

برای مشاهده و خرید آنلاین این محصول کلیلک کنید.

آتلیه مخصوص عکس های بارداری

اتلیه

امروزه عکاسی از بانوان در دوران بارداری طرفداران زیادی پیدا کرده و آتلیه های مخصوص عکس های بارداری خیلی مورد توجه است. در آتلیه بارداری و عکاسی بارداری باید نگاهی خاص به حالتهای مادرانه، پدرانه و لطافت های ظریف دوران بارداری توجه کرد.

ثبت خاطرات در بارداری

دوران بارداری می‌تواند یکی از زیباترین و لذت‌بخش‌ترین دوران زندگی یک زن باشد. برای خانم‌های خوش ذوق، بارداری فرصتی تکرار نشدنی برای ثبت لحظاتی پر احساس و زیباست. آلبوم‌هایی مخصوص ثبت خاطرات بارداری موجود است. درون این آلبوم‌ها بخش‌های متفاوتی وجود دارد. از جمله این بخش‌ها می‌توان به اطلاعات نوزاد، اولین تجربه‌های کودک‌ عکس‌های خاص و غیره اشاره کرد.

 برای مشاهده و خرید آنلاین این محصول کلیک کنید.

  • Add to Phrasebook
    • No word lists for Persian -> Persian...
    • Create a new word list...
  • Copy
نظرات کاربران

چرا به سیسمونی کالا اعتماد نمایید؟

برگشت به بالا