خرید ملزومات نوزاد و کودک
خرید سیسمونی

برای روز زایشگاه آماده شوید

بیاید برای روزی که قراره عزیز دلمون به دنیا بیاد آماده بشیم. در این مقاله به بررسی مواردی که نیاز هست در روز زایشگاه مورد نظر داشته باشیم می‌پردازیم. مواردی همچون لباس مخصوص زایشگاه، پوشک، شیشه کوچک، تغذیه و موارد مورد نیاز آن، گرم نگه‌داشتن کودک، وسایل مورد نیاز برای شستشو و خشک کردن نوزاد و غیره را با هم مرور می‌کنیم.

ساک لوازم

اگر به دنبال کیف یا ساک لوازم مناسب کودک و مادر برای سیسمونی فرزندتان می‌گردید به چند نکته مهم توجه کنید. بهترین کیف‌های بچه آن‌هایی هستند که مکان‌هایی برای لوازم نوزاد مثل شیشه شیر، فلاسک، محل تعویض پوشک، قسمتی برای لباس‌های کثیفو دیگر موارد. ساک لوازم بایستی قابلیت شستشو را داشته باشد. برخی از والدین طرفدار ساک‌لوازم با جنس مشما یا پلاستیک هستند. برای مشاهده و خريد آنلاين اين محصول کليک کنيد

پوشک

در روز زایشگاه پوشک سایز صفر را به همراه داشته باشید. پوشک از پنبه یا الیاف قابل جذب است تا سبب سوختگی پوست نشود. نکته‌ایی که شاید بهتر باشد بدانید این است که به احتمال زیاد فرزند شما به یک برند از پوشک عادت خواهد کرد. برخی کودکان به یک مارک خاصی حساسیت دارند که کودک دیگری ندارد. این مورد در خصوص برندهای خارجی و داخلی صدق می‌کند. در اوایل به دنیا آمدن کودک مارک‌های مختلف را امتحان کنید. بنابراین خرید بیش از نیاز پوشک در ابتدای کار انتخاب هوشمندانه‌ایی نیست. از آن‌جا که تولید‌کنندگان قدیمی ایرانی هستند که محصول با کیفیتی را تولید می‌کنند، لذا انتخاب یک پوشک تولید داخل از نظر اقتصادی به نفع شما است.

برای مشاهده و خرید آنلاین این محصول کلیک کنید.

ست های زایشگاهی

گلچینی از زیباترین ست‌های، جدید و شیک لباس نوزادی دخترانه و پسرانه با انواع برندها و طرح و رنگ‌های متنوع برای روز زایشگاه نوزاد را می‌توانید از طریق سیسمونی عبدالهی بشناسید. لباس روز زایشگاه نوزاد بایستی از پارچه پنبه‌ای باشد. برخی از لباس‌های نوزاد برای بدو تولد طراحی شده و همراه خود کلاه، پاپوش، دستکش و غیره را دارد. 

برای مشاهده و خرید آنلاین این محصول کلیک کنید

خشک کن دست و پای نوزاد

در طول روز چندین بار پوشک نوزاد را تعویض می‌کنیم. در برخی موارد نیاز به شستشو نوزاد لازم است و استفاده از خشک‌کن دست و پا که حساسیت زا نباشد و به پوست لطیف کودک آسیب نرساند مورد نیاز است.

برای مشاهده و خرید آنلاین این محصول کلیک کنید

شیشه سایز کوچک

 

شیشه‌های کوچک یا قندداغ‌خوری معمولا با ظرفیت و ارتفاع کمتر از شیشه شیرهای معمولی تولید می‌شوند تا فرآیند خوراندن دارو و مکمل‌های شیر مادر به نوزادان راحت‌تر و بهداشتی‌تر صورت بگیرد. این محصول نیز مانند سایر محصولات از تنوع رنگی بالایی برخوردار بوده و در رنگ‌های مختلفی عرضه شده است. 

برای مشاهده و خرید آنلاین این محصول کلیک کنید.

پتوی نازک

یکی از لوازم پرکاربرد مادران برای نوزادان بویژه برای روزهای آغازین تولد، پتوهای پنبه‌ای نوزادی می‌باشد که این پتو علاوه بر گرمی و لطافتی که برای نوزادتان به ارمغان می‌آورد باعث آرامش و راحتی نوزاد می‌شود. 

برای مشاهده و خرید آنلاین این محصول کلیک کنید

نظرات کاربران

چرا به سیسمونی کالا اعتماد نمایید؟

برگشت به بالا