خرید ملزومات نوزاد و کودک
خرید سیسمونی

اولین حمام

در این مقاله قصد داریم شما را برای اولین حمام کودک خود آماده کنیم. خیلی نترسید! این یکی از جذاب‌ترین و خاطره‌انگیزترین اتفاقاتی است که برای پدر و مادرها رقم می‌خورد. کافی است چند نکته را برای راحت‌تر سپری شدن حمام کودک بدانید. در ادامه نکات به همراه محصولات پیشنهادی مطرح خواهد شد.

حوله

از آن‌جا که پوست کودک بسیار نازک و حساس است در انتخاب حوله‌ برای نوزاد باید کمترین پرز را داشته و آنقدر نرم باشد که در لمس با پوست او،‌ هیچ آسیبی به آن وارد نکند. حوله‌های دورپیچ کلاهدار مناسب سنین نوزادی و حوله‌های آستین‌دار پوشیدنی برای یکسال به بعد مناسب است.

 برای مشاهده و خرید آنلاین این محصول کلیک کنید

وان

از جمله وسایل مهم و ضروری برای حمام کردن نوزادان وان حمام مخصوص نوزاد است که به راحتی نوزاد کوچک خود را می‌توانید در آن شستشو دهید. بعضی از وان‌ها دارای پایه هستند که شما می‌توانید به صورت ایستاده کودک خود را حمام کنید. برخی دیگر از وان‌ها دارای مکانی برای نگهداری کمر نوزاد در حالت خوابیده هستند.

برای مشاهده و خرید آنلاین این محصول کلیک کنید

شامپو سر

شامپو مخصوص موی کودکان، چون قدرت شویندگی کمتری دارند، PH آنها خیلی قلیایی نیست. پوست سر کودکان، قدرت چربی سازی زیادی ندارد و نیازی به استفاده از شامپوهای قوی و قلیایی برای موی آنها نیست. باید از شامپوهای ضعیف تر که PH قلیایی آنها نزدیک به ۷، یعنی خنثی است استفاده شود. یکی از ویژگی های شامپوی بچه ها این است که چشم را نمی سوزاند. هر چه قدرت قلیایی شامپوها بیشتر باشد، قدرت سوزانندگی چشم در آن‌ها بیشتر است. 

برای مشاهده و خرید آنلاین این محصول کلیک کنید

شامپو بدن

شامپو بدن نوزادان باید حاوی مواد نرم کننده و مناسب برای انواع پوست باشد که آسیبی به بدن نوزاد وارد نکند. برای مشاهده و خرید آنلاین این محصول کلیک کنید

نظرات کاربران

چرا به سیسمونی کالا اعتماد نمایید؟

برگشت به بالا